Cześć, jestem Kasia

Nigdy nie sądziłam że zostanę fotografem. Skończyłam grafikę komputerową i szczerze marzyłam o tym że to będzie moja jedyna zawodowa podróż. Jednak życie ma swoje plany. Aparat zawsze był moim wiernym przyjacielem, w smutnych chwilach jak i dobrych trzymałam go w dłoni. Zapewne to sprawiło iż teraz jesteśmy nierozłączni. Ta pasja stała się moją najlepszą droga dzięki której jestem szczęśliwa . Dlaczego ? Bo za sprawą fotografii spotykam tak wiele wspaniałych osób, którymi jesteście Wy. Jestem ogromnie wdzięczna za każdą Waszą historię, za każdą sesję przy której zrobiliśmy nie tylko wspaniałe zdjęcia ale spędziliśmy fajny czas.

Zawsze podążam za delikatnością

Każdy człowiek ma swoje ukochane przeżycia do których podąża mimowolnie. Ja uwielbiam przyrodę, delikatne historie które są proste ale także wymowne. Taką fotografią się wyróżniam, bo ona pochodzi prosto z mojego serca. To co zawsze ode mnie otrzymacie:

SPECJALNE MIEJSCA

Mam wiele ukochanych miejsc do których często zaglądam. Zawsze staram się by były bezpieczne, byście czuli się tam jak w domu. Może i one będą miały dla Was jakieś znaczenie 


ATMOSFERA

Najbardziej mnie cieszy gdy ktoś po sesji mówi ” Myślałem że będzie strasznie, a było fajnie”- to jest jedna z rzeczy którą się kocha w tym zawodzie !

NATURA

Uwielbiam przyrodę, ona zawsze uspokaja. Jej różnorodność dodaje energii i radości. Nigdy nie wiem jak ona to robi ale zawsze po sesji wracamy tak bardzo wypoczęci i zadowoleni 

Będę szczęśliwa mogąc być częścią Waszych wyjątkowych chwil w życiu. Poznajmy się i zatrzymajmy ten wyjątkowy czas !

KAŻDA CHWILA MA ZNACZENIE ...