To była piękna sesja ślubna, po równie idealnej ceremonii zaślubin. Zanim spotkaliśmy się na sesji zastanawiałam się gdzie moglibyśmy zrobić piękne zdjęcia w okolicy. Wybrałam się tego dnia na długą przejażdżkę i szczerze mówiąc minęło wiele godzin zanim znalazłam coś co mnie zatrzyma. Tego dnia było bardzo gorąco, a palące słońce raczej nie pomaga. Niestety nasza sesja musiała się odbyć popołudniu, a nie jest to najlepszy czas do fotografowania. Mijały kolejna sekundy a ja ciągle zastanawiałam się gdzie mogłabym zrobić dla nich wyjątkową sesję ślubną. Nagle zobaczyłam przepiękny las. Wejście do tego miejsca było zarośnięte. Jednak gdy pokona się tą małą przeszkodę, oczom ukaże się przecudna polana w samym środku ogromnego lasu. Pomyślałam w tej chwili : ” tu powstanie przepiękna leśna opowieść” Miałam rację to była przepiękna sesja ślubna o której będą długo pamiętać. 

Sam środek lasu, szeleszczące liście i cudny zapach drzew. W takim miejscu nie potrzeba dużo czasu by poczuć się swobodnie. Czytałam milion poradników o tym co zrobić by nasza para się nie krępowała, a czasem potrzeba naprawdę nie wiele – zwykła dobra rozmowa i tak piękne miejsce. Sesje ślubne chwytają za serce i niewątpliwie są cudowną pamiątką na lata … 

TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ….

Ten dzień się nie powtórzy, jest nadzwyczajny dlatego warty jest uwagi. Fotograf ma za zadanie wyrazić te wspaniałe chwile w swoich zdjęciach. 

One będą Wam przypominać ten dzień w dobrych jak i trudnych chwilach. Niejednokrotnie budując i dając nadzieje. Dlatego wybór fotografa jest tak ważny. Jeżeli masz jakieś pytania, ja bardzo chętnie odpowiem – nie bój się pytać : )

"MIŁOŚĆ JEST WYJĄTKOWA"

Podziel się: