TEN NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ POWINIEN BYĆ WYJĄTKOWY

Gdy staniecie obok siebie przed ołtarzem, będziecie czuć wiele emocji. Serce będzie drżeć i cieszyć się na przemian. Obok Was będą najbliżsi oraz ci których się nie spodziewacie. Ich obecność będzie dla Was wiele znaczyć.

To dzień w którym każdy będzie życzyć Wam szczęścia a Wy sami zrozumiecie że to prawdziwy początek Waszej opowieści.

PAKIET ŚLUBNY ZAWIERA

  • plener narzeczeński ( w prezencie)
  • reportaż ze ślubu – od momentu przygotowań do godziny 24
  • sesję plenerową w dniu ślubu
  • sesję plenerową w innym terminie.

Zawsze otrzymujecie ode mnie pudełeczko ( w zależności od pakietu) z pięknie zapakowanymi fotografiami. W pudełeczku znajduję się 100 fotografii w rozmiarze 15x21 z grawerem. Oraz album z pięknie skomponowanymi wspomnieniami. Rodzaj albumu wybieracie sami 🙂

SESJA NARZECZEŃSKA


To nie tylko przepiękna pamiątka dla Was z tych cudownych chwil narzeczeństwa ale również wspaniały czas aby móc się poznać. Wyjątkowy dzień kiedy staniecie się małżeństwem jest niejednokrotnie pełen stresu, warto by osoba upamiętniająca te niezwykłe chwile była Wam znana – staje się wówczas niejednokrotnie dodatkowym oparciem. 

Dlatego zawsze do pakietu ślubnego ofiaruję tą sesje Wam w prezencie. Pragnąć z całego serca byście otrzymali ode mnie jak najpiękniejsza pamiątkę oraz abyście mnie poznali.TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ….

Ten dzień się nie powtórzy, jest nadzwyczajny dlatego warty jest uwagi. Fotograf ma za zadanie wyrazić te wspaniałe chwile w swoich zdjęciach. 

One będą Wam przypominać ten dzień w dobrych jak i trudnych chwilach. Niejednokrotnie budując i dając nadzieje. Dlatego wybór fotografa jest tak ważny. Jeżeli masz jakieś pytania, ja bardzo chętnie odpowiem – nie bój się pytać : )

"MIŁOŚĆ JEST WYJĄTKOWA"